mgr Anna Wójcicka, tel. 0502 313-413   
Menu główne
:: Strona główna
:: Wpływ urządzenia
:: Terapia masażem
:: Budowa urządzenia
:: Główne cechy
:: Prezentacja video
:: Kontakt

Polecamy:
:: Miód
:: Ecoflow - Bioflow
:: Body Detox
:: Zdrowe produkty z aloesu
:: Olej lniany zimno tłoczony

Cechy urządzenia

GŁÓWNE CECHY URZĄDZENIA NUGA BEST

PROJEKTOR WEWNĘTRZNY

Wewnętrzny projektor wykonany jest z trzech par rolek nefrytowych, masujących mięśnie przykręgosłupowe i siódmej rolki, bezpośrednio masującej kręgosłup. Projektor posiada regulację, dzięki czemu dopasowuje się do każdego użytkownika i jego ciężaru. Rolki nefrytowe dostosowują się do naturalnych wygięć kręgosłupa oraz jego zniekształceń. Trzy pary rolek odchylają się na boki i dopasowują się do wszelkich nierówności kręgosłupa. Osiągają temperaturę od 40 do 70° C. Rolka siódma została specjalnie zaprojektowana z uwzględnieniem szczególnego odcinka kręgosłupa - szyjnego. Nagrzewa się maksymalnie do temperatury 38° C, ponieważ niewskazane jest podgrzewanie mózgowia. Ruchomość rolek i zróżnicowanie uzyskiwanych przez nich temperatur, zapewnia bezpieczeństwo i komfort osoby masowanej. Z masażu mogą korzystać dzieci od 7 roku życia.

PROJEKTOR ZEWNĘTRZNY

Zaprojektowany specjalnie 5-kulowy projektor zewnętrzny, można zastosować na różne części ciała do których nie dociera projektor wewnętrzny. 5-kulowy projektor zawiera podgrzewane kamienie nefrytu emitujące podczerwień. Projektor ręczny można przykładać na różne części ciała, w celu likwidacji bólów punktowych, stanów zapalnych, gojenia ran, siniaków, usprawnienia pracy danego narządu, rozpuszczenia kamieni, udrożnienia zatok, oskrzeli oraz poprawieniu wyglądu skóry.

 

STYMULATOR MIĘŚNI

Stymulator działa na zasadzie impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości (50Hz). Pobudza perystaltykę jelit, przyczynia się do oczyszczania organizmu, wzmocnienia mięśni oraz zredukowania tkanki tłuszczowej i cellulitu. Stymulator posiada 6 poziomów intensywności pracy, dzięki czemu świetnie dostosowuje się do indywidualnych potrzeb osób korzystających.

 

 

CERAMIKA TURMALINOWA

W urządzenie wbudowana jest specjalna mata ceramiczna wykonana z minerałów krzemu, germanu i skał wulkanicznych, które dzięki podgrzewaniu wydzielają promienie podczerwone i korzystne jony ujemne.

 

 

 

 

 

REGULACJA POCHYLENIA

Dla wygody można regulować pochylenie urządzenia, dostosowując do swoich potrzeb.

 

Przeciwskazania do masażu:

ciąża, po poważnym zabiegu chirurgicznym do 12m-cy, po operacji kręgosłupa do 12 m-cy, deformacja ciała, rozrusznik serca, niewydolność serca, zaawansowana osteoporoza, endoprotezy, padaczka, przeciwwskazania od lekarza.

2008 Copyright by Skarby Świata | Hosting: MIG hosting szablony